• Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego jest firma VINOL, Sergii Geleta, ul. Grota Roweckiego 29, 10-693 Olsztyn, Nip: 739-385-16-19

Zamówienia można składać poprzez:
stronę: www.dopiwa.com.pl
e-mail: info@vinol.pl
telefonicznie: +48 531-934-660
Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty i niedziele oraz w święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego
. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail.
Złożenie zamówienia równoznaczne jest z:
- wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb sklepu (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29. 07.1997r.),
- wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży,
- oświadczeniem o znajomości regulaminu sklepu
W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i decyduje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie zamówienia).
Klient może wycofać złożone zamówienie do momentu jego wysłania.
Ceny towarów wyrażone są w złotych polskich.
Klient wraz z towarem otrzymuje paragon lub na wcześniejsze życzenie FV.
Realizacja zamówienia następuje w ciągu 1-2 dni roboczych w przypadku zakupu za pobraniem lub od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto w przypadku przedpłaty.
Wpłaty można dokonać na konto:
PKO Bank Polski 2710 2035 4100 0051 0202 497 105
W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko osoby kupującej oraz numer zamówienia.
Brak wpłaty za zamówienie w ciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia powoduje jego anulowanie.
Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:

- przesyłka kurierska FedEx, waga do 30 kg - 15,00 zł;

- przesyłka kurierska DPD, waga do 30 kg - 15,00 zł;

- paczkomat Inpost 24/7, waga do 25 kg - 10 zł

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 2 ust 1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art. 10 ww. ustawy. Towar nie może nosić śladów otwarcia lub uszkodzeń opakowania, musi nadawać się do kolejnej odsprzedaży. Prosimy przed odesłaniem towaru skontaktować się z nami. Do zwracanego towaru należy dołączyć Formularz odstąpienia od umowy . Klient ponosi koszty zwrotu towaru.
Przy odbiorze paczki należy sprawdzić, czy przesyłka nie jest uszkodzona. W przypadku uszkodzenia, należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone należy w obecności kuriera spisać protokół reklamacyjny, a następnie należy się z nami skontaktować .
Reklamacja towarów możliwa jest w ciągu 14 dni. Czas na rozpatrzenie reklamacji przez sklep wynosi 7 dni . Towar uszkodzony zostanie wymieniony lub gdy nie będzie to możliwe to zostaną zwrócone pieniądze.